Aktualności

Strona główna » Aktualności
Dzień Dziecka w Drzewcu 31.05.2012

1 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z gąsienicą. Przygotowaliśmy spektakl, warsztaty oraz wiele niespodzianek. Z okazji Dnia Dziecka książki w cenach promocyjnych!

Nowości 21.05.2012
   

Apetyt na Maroko. Tadżin.

Wydawnictwo Widnokrąg
autor:
Anna Nowacka-Devillard
ilustracje: Justyna Styszyńska

"Apetyt na Maroko. Tadżin."  to książka dla dzieci, gdzie zagadkowy „tadżin”, czyli naczynie i zarazem potrawa, stanowi punkt wyjścia do opowieści o Maroku, jego kulturze i codziennym życiu jego mieszkańców.
W książeczce, oprócz rzetelnych informacji, jest wiele elementów interaktywnych (zagadki, kolorowanki, zadania do wykonania), utrwalających wiedzę i jednocześnie kształcących ogólne zdolności dzieci.
„Apetyt na Maroko. Tadżin.”  jest pierwszą książką serii „Apetyt na świat”.
 

Pojazdy i nie tylko

Wydawnictwo Widnokrąg
Katarzyna Węgierek
Czy marzyliście o podróży dookoła świata? Albo o tym, by przejechać się super szybką japońską koleją? Pływać po Mekongu barkami, które odstraszają demony?Albo podróżować „kurczakowym” autobusem? Dzięki książce „Pojazdy i nie tylko” dotrzecie do najdalszych zakątków świata i razem z Tomkiem Miłeckim, bohaterem książki, będziecie mogli podróżować po Azji, Afryce i Ameryce Południowej najróżniejszymi lokalnymi pojazdami.

Książka jest podzielona na rozdziały odpowiadające opisywanym pojazdom. W każdym rozdziale oprócz opisu pojazdu znajdują się strony, na których dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako przyszli konstruktorzy i inżynierowie, tworząc własne projekty i rysunki.
 

Zuzia uczy się piec

Wydawnictwo Media Rodzina

Seria Mądra Mysz

Liane Schneider

Zuzia chciałaby upiec ciastka, ale mama nie ma czasu. Więc Zuzia próbuje sama… Rozbijanie jajek, przesiewanie mąki, ratowanie ciasta przed kotkiem Mruczkiem - to wszystko nie jest łatwe. ...

 

Zuzia na plaży

Wydawnictwo Media Rodzina

Seria Mądra Mysz

Wolfram Hänel

Zuzia spędza wakacje na plaży. Naturalnie nie sama - jadą z nią też mama, tata i duży zielony plastikowy krokodyl. A morze jest niebezpieczne dla krokodyli… Ale gorąco! Aaach!

     

Zuzia jedzie pod namiot

Wydawnictwo Media Rodzina

Seria Mądra Mysz

Wolfram Hänel

Nareszcie wakacje! Zuzia cieszy się, bo w tym roku spędzi je z rodzicami i kuzynem Michałem nad Morzem Bałtyckim. I najważniejsze: jadą pod namiot! Nowa książeczka z serii Mądra Mysz opowiada ...
     

Zuzia pierwszy raz leci samolotem

Wydawnictwo Media Rodzina

Seria "Mądra Mysz" - Zuzia

Liane Schneider

Zuzia wybiera się z rodzicami na wakacje. Ta wycieczka będzie wyjątkowa, ponieważ dziewczynka nie leciała jeszcze samolotem. Nad chmurami Zuzia zjada spagehtti i dowiaduje się, co to jest dziura ...
     

Kicia Kocia i straszna burza

Wydawnictwo Media Rodzina

Anita Głowińska

Kicia Kocia wraz z przyjaciółmi przeżywa burzę. Dzieci trochę się boją, ale tata Kici Koci je uspokaja i uczy, jak należy się zachować, gdy burza zaskoczy nas na dworze.
     

Kicia Kocia na placu zabaw

Wydawnictwo Media Rodzina

Anita Głowińska

Kicia Kocia wybrała się na plac zabaw. Trochę się bała obcych dzieci, bała się też wysokiej zjeżdżalni. Jednak przezwyciężyła te strachy i znalazła nowych przyjaciół.
     

Kicia Kocia poznaje strażaka

Wydawnictwo Media Rodzina

Anita Głowińska

Kicia Kocia jest bardzo ciekawa, jak wygląda prawdziwy strażak. Chciałby się też dowiedzieć, na czym polega jego praca.
     

Baśnie japońskie. Bezpowrotna góra.

Wydawnictwo Media Rodzina

Wybrał, opracował i przełożył Zbigniew Kiersnowski

Kolejny tom baśni ze świata. Tym razem prezentujemy wybrane i przetłumaczone przez Zbigniewa Kiersnowskiego baśnie japońskie. Znajdziemy w nich wątki i motywy znane na całym świecie, ale ...
 

Mamutolot i spółka

AUDIOBOOK

Wydawnictwo Tere-fere

Kolejny z serii audiobooków dla najmłodszych, w ramach którego autorzy czytają własne teksty. Na płycie znajduje się 36 wierszy i 4 opowiadania Agnieszki Frączek z ilustracami Marianny Jagody-Mioduszewskiej.

 

Moja babcia gra na trąbie

Czwarty z serii audiobooków wydawnictwa Tere-fere. Tekst Wandy Chotomskiej czyta Irena Kwiatkowska.  

     

STO POCIECH Z KLARĄ

Wydawnictwo Tatarak

Autor: Dimiter Inkiow

Ilustracje: Justyna Mahboob

Tłumaczenie: Monika Perzyna

Klara ma dwa zęby stałe, jej Brat skończył właśnie sześć lat. Wiedzą już sporo o świecie, a mimo to nieustannie ich on czymś zaskakuje.

Jak się pozbyć mleczaka? Czy można uczynić wszystkich ludzi na świecie bogaczami? Z kim się ożenić i dlaczego nie z Mamą? Skąd wziąć dzidziusia? Co podarować Bratu w prezencie urodzinowym?

Zapowiedzi 21.05.2012
 

Dziwny przypadek papierowego Yody

Wydawnictwo Media Rodzina

Tom Angleberger

Historia papierowego Yody wiąże się z szóstą klasą pewnego gimnazjum. Jeden z jej uczniów, Dwight, uważany za klasowego frajera, w jednym jest dobry ? jest mistrzem orgiami. Pewnego razu ...
     
Tajemnica kempingu
Wydawnictwo Zakamarki
tekst: Martin Widmark
ilustracje: Helena Willis
Kolejne część przygód Lassego i Mai. W sam raz na lato, pod namiot, nad jezioro, w góry i nad morze. Czy Lassemu i Mai uda rozwiązać się zagadkę zniknięcia całego połowu raków..

[ poprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ]

Koszyk jest pusty
Dusia i Psinek-Świnek. Nikt się nie boiJustyna Bednarek
Dusia i Psinek-Świnek. Nikt się nie boiJustyna Bednarek
Cena: 24.90
Ostatnio kupowane
Krakowiaczek jeden
Krakowiaczek jeden
Cena: 10.00
Wersja językowa
Podany adres E-MAIL jest już zapisany do newslettera!
Twój adres e-mail
strona główna|cała oferta|o nas|nowości|galeria|prywatność i pliki cookie|regulamin|koszty dostawy|rejestracja|przypomnij hasło|newsletter|kontakt
Copyright © 2013 Księgarnia Drzewiec. All righst reserved
Wykonanie:Website